Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Object in /home/noviterm/noviterm.com.ua/www/cake/libs/object.php on line 63

Strict Standards: Non-static method Configure::getInstance() should not be called statically in /home/noviterm/noviterm.com.ua/www/cake/bootstrap.php on line 47
Новитерм - Thermia Diplomat Inverter

Thermia Diplomat Inverter

 

  • Інверторний геотермальний тепловий насос класу A+++ енергоефективності (Eco-design Directive 811/2013)
  • Найкращий середньорічний коефіцієнт перетворення (SCOP) 5.6 (Inverter M при 35°C підлоговому опаленні згідно Європейському нормативу EN14825)
  • Сенсорний метео-залежний інтелектуальний контролер
  • Вбудована функція кондиціонування, одночасна робота на охолодження на опалення
  • Вбудована функція управління через Інтернет

Ми представляємо наступне покоління теплових насосів із використанням геотермальної енергії: інвертор Thermia Diplomat. Ваш новий тепловий насос розроблений з метою забезпечити відмінного мікроклімату у приміщенні, максимальну надійність і оптимальну економічну ефективність. Одночасно, забезпечуючи себе опаленням, гарячою водою і охолодженням, Ви можете користуватися перевагами від приголомшливого скорочення споживання енергії до 75%!

 

Його попередник, Thermia Diplomat G3, роками був європейським бестселером, завдяки своїй значній економії коштів, ефективності і надійності. Проте, Diplomat Інвертор у всьому на один крок попереду. Нещодавно розроблений компресор, керований інвертором, є одним із секретів його відмінної продуктивності. Він постійно регулює теплове навантаження відповідно від потреби на тепло, що робить його одним з теплових насосів із використанням геотермальної енергії, який має найвищий SCOP* у світі.

 

Клас енергоспоживання A+++ відповідно до Директиви з еко-дизайну 811/2013

 

Наша передова інверторна технологія безперервно регулює потужність теплового насоса до Вашої поточної вимоги. Це означає, що тепловий насос може забезпечити 100% Ваших потреб в енергії без необхідності додаткового нагріву.

 

Бездоганні показники роботи цілий рік. Унікальний додатковий фреоновий теплообмінник для побутової гарячої води (HGW) збільшує річну ефективність виробництва гарячої води приблизно на 20%. Унікальна технологія HGW означає, що Ви отримаєте значно поліпшену продуктивність сезонних показників роботи протягом опалювального сезону.

 

Гаряча вода: більше і швидше Інтегрована стратифікація водопровідної води (TWS) забезпечує на 15% більше гарячої води – значно швидше і при більш високих температурах, ніж традиційні альтернативи. Це означає, що до 9 осіб можуть приймати душ одночасно.

 

Стежте і керуйте тепловим насосом з будь-якого смартфона, комп’ютера або планшета – всюди, де ви знаходитесь у світі! За допомогою додаткового пристрою Thermia Online і додатку “Thermia Online”, Ви можете, наприклад, переконатися, що система опалення працює належним чином, знизити температуру, коли Ви перебуваєте у відпустці, або отримати повідомлення, якщо станеться щось несподіване. Додаток ‘Thermia Online’ доступний як для Android, так і для iOS..

 

Новий розроблений контролер має кольоровий сенсорний дисплей і зручні ярлики, які легко опанувати. Система використовує алгоритм, який забезпечує мінімально можливі експлуатаційні витрати при збереженні необхідної температури в приміщенні..

 

Використовуйте тепловий насос для виробництва тепла в холодну пору року і отримуйте комфорт охолодження повітря в приміщенях, коли на вулиці спекотно. Додавши охолоджувальні пристрої до теплового насосу, Ви отримуєте комплексну систему комфортного клімату, яка забезпечить ідеальний клімат у приміщенні цілий рік. Крім того, це є більш економічним з точки зору інвестиційних і експлуатаційних витрат, у порівнянні з традиційними рішеннями.

 

Завдяки холодному розсолу в грунтовому контурі , кондиціонування будинку реалізується за вартістю, що відповідає споживанню енергії пари лампочок. .

 

  • M (3-12kW), L (6-17kW)
  • Встроенный электронагреватель 3-6-9 kW
  • 596x691x1844 мм
  • Вес 229-242 кг

  Брошюра

 

  Буклет

 

  Технические характеристики